מסך SAMSUNG S24D300GAM 24 FHD IPS 5MS 100Hz HDMI VGA BLACK
SAMSUNG S24D300GAM 24 FHD IPS 5MS 100Hz HDMI VGA BLACKSAMSUNG S24D300GAM 24 FHD IPS 5MS 100Hz HDMI VGA BLACK 2SAMSUNG S24D300GAM 24 FHD IPS 5MS 100Hz HDMI VGA BLACK 3SAMSUNG S24D300GAM 24 FHD IPS 5MS 100Hz HDMI VGA BLACK 4SAMSUNG S24D300GAM 24 FHD IPS 5MS 100Hz HDMI VGA BLACK 5
מסך 24" FHD IPS, 100Hz, 5ms זמן תגובה. חיבורי HDMI ו-VGA.
אחריות: שלוש שנים אחריות יבואן רישמי
זמן אספקה: 5
מק"ט / דגם: S24D300GAM
יצרן: SAMSUNG
615
צור קשר עם איש מכירות
אחריות
משלוח מהיר
שירות מכל הלב
                             למה לקוחות קונים אצלנו
                             * ייעוץ לעסקים טרום מכירה
מערכת שיווק והפצה מתקדמת
                                   * שרשרת אספקה מותאמת לקוח
                                   * משלוחים הפצה בפריסה ארצית
                                   * אחריות יבואן רשמי​​​​​
🔒 קנייה מאובטחת | 💳 Visa Mastercard ישראכט Diners | 🛡️ SSL
בחר תוספת למסך שלך:
מפרט מוצר
🖥️ מסך
• גודל: 24 אינץ' (קטגוריה 24–25")
• יחס גובה/רוחב: 16:9
• רזולוציה: 1920×1080 (Full HD)
• סוג פאנל: IPS
• מסך שטוח
• זווית צפייה: 178°/178°
⚙️ ביצועים ותצוגה
• קצב רענון: 100Hz