מסך SAMSUNG S27D300GAM FHD IPS 5MS 100HZ VGA HDMI
מסך 27" FHD IPS עם 100Hz ו-5ms זמן תגובה. צבעים חדים וחיבורי VGA ו-HDMI.
אחריות: שלוש שנים אחריות יבואן רישמי
זמן אספקה: 5
מק"ט / דגם: S27D300GAM
יצרן: SAMSUNG
780
צור קשר עם איש מכירות
אחריות
משלוח מהיר
שירות מכל הלב
                             למה לקוחות קונים אצלנו
                             * ייעוץ לעסקים טרום מכירה
מערכת שיווק והפצה מתקדמת
                                   * שרשרת אספקה מותאמת לקוח
                                   * משלוחים הפצה בפריסה ארצית
                                   * אחריות יבואן רשמי​​​​​
🔒 קנייה מאובטחת | 💳 Visa Mastercard ישראכט Diners | 🛡️ SSL
בחר תוספת למסך שלך:
מפרט מוצר
🖥️ מסך
• גודל: 27 אינץ' (קטגוריה 27–29")
• יחס גובה/רוחב: 16:9
• רזולוציה: 1920×1080 (Full HD)
• סוג פאנל: IPS
• מסך שטוח
• זווית צפייה: 178°/178°
⚙️ ביצועים ותצוגה
• קצב רענון: 100Hz