מסך קעור לבן Samsung C27F391FHR FHD VA HDMI VGA 4ms
מסך 27" FHD עם VA ו-4ms זמן תגובה. חיבורי HDMI ו-VGA.
אחריות: שלוש שנים אחריות יבואן רישמי
זמן אספקה: 5
מק"ט / דגם: C27F391FHR
יצרן: SAMSUNG
1,045
צור קשר עם איש מכירות
אחריות
משלוח מהיר
שירות מכל הלב
                             למה לקוחות קונים אצלנו
                             * ייעוץ לעסקים טרום מכירה
מערכת שיווק והפצה מתקדמת
                                   * שרשרת אספקה מותאמת לקוח
                                   * משלוחים הפצה בפריסה ארצית
                                   * אחריות יבואן רשמי​​​​​
🔒 קנייה מאובטחת | 💳 Visa Mastercard ישראכט Diners | 🛡️ SSL
בחר תוספת למסך שלך:
מפרט מוצר
🖥️ מסך
• גודל: 27 אינץ' (קטגוריה 27–29")
• יחס גובה/רוחב: 16:9
• רזולוציה: 1920×1080 (Full HD)
• סוג פאנל: VA
• מסך קעור
⚙️ ביצועים ותצוגה
• קצב רענון: 60Hz